top of page

Mühendislik İhtiyaçlarınızı Karşılayacak Çeşitli Hizmetler Sunuyoruz

Hizmetlerimiz basınçlı ve basınçsız boru hattı rehabilitasyonu, altyapı çözümleri, saha değerlendirmesi ve daha fazlasını içerir.

Kazısız Teknolojiler

Kazısız teknolojiler, az sayıda kazı gerektiren bir tür yeraltı rehabilitasyon teknolojisidir. İnşaat ve inşaat mühendisliği sektörünün hızla büyüyen bir sektörüdür. Kazısız teknolojiler, tünel açma, mikro tünel açma (MTM), yönlü sondaj olarak da bilinen yatay yönlü sondaj (HDD), boru sıkıştırma (PR), boru kaldırma (PJ), kalıplama, yatay burgu delme (HAB) gibi inşaat yöntemlerini ve inşaat için diğer yöntemleri içerir.

subxpert_istanbul_levent_içme_suyu_tüneli_onarımı.jpeg
Main Page 2.jpeg

Boru Hattı Rehabilitasyonu

Birlikte çalıştığımız kurumlara sürdürülebilir ve çevre dostu birçok altyapı boru hattı rehabilitasyon çözümü sunuyoruz. Uzman ekibimiz, ihtiyaçlarınızı karşılayan ve beklentilerinizi karşılayan bir çözümü tasarlamak ve uygulamak için sizinle birlikte çalışacaktır. Kazısız boru hattı rehabilitasyon projelerinde planlama ve tasarımdan inşaat ve bakıma kadar size destek veriyoruz.

Altyapı İnşaatı

Yeni boru hatlarının yapımı ve işletmeye alınması için gerekli birçok hizmeti müşterilerimize sunuyoruz. Petrol, doğalgaz, içme suyu ve atık su boru hatları ve tüneller gibi farklı materyalleri taşıyan botu hatlarının tasarım ve inşaat süreçleri boyunca teknik ekibimiz size yardımcı olacaktır.

Main page 5.jpeg

Üstyapı İnşaatı

Konut projeleri, işletme binaları, depolar, terfi merkezleri fabrika binaları gibi çok farklı kullanım alanları olan binaların yapımını ve mühendislik süreçlerini yürütüyoruz.

Proje Danışmanlığı

Dünya çapında çok sayıda müşteriye profesyonel proje yönetimi hizmetleri sağlıyoruz. Proje ihtiyaçlarını gerçekleştirmek ve projeleri zaman, maliyet ve kalite açısından teslim etmek için deneyimli proje yöneticilerimizden yararlanarak, en yüksek proje yönetimi standartlarını sağlıyoruz.

bottom of page